Blog

سوالات متداول تزریق چربی

14 Feb 2018

با سلام و عرض پوزش برای پرسش دوباره برادرم 180 قد و حدود 60 وزنشه و اصلا چربی نداره(حتی باسن و ران) و خیلی لاغر میخوام بدونم امکان برداشت چربی برای تزریق به صورت و... براش هست؟ در روش تزریق چربی فقط از چربی خود شخص میتوان استفاده نمود و در صورتیکه شخص چربی خیلی کمی داشته باشد میتوان از ژل های مخصوص این کار استفاده نمود.

 

2 آیا خارج کرن چربی با دستگاه انجام می شود ؟ آیا دردناک است و جای آن می ماند ؟  

خارج کردن چربی کاری بسیار ظریف است که تحت بی حسی موضعی و بدون درد و توسط وسایل مخصوص این کار و بدون دستگاه انجام می شود و هیچگونه آثاری از این کار بر جای نمی ماند .

 

3 برای تزریق چربی از کجای بدن چربی خارج می شود ؟  

می توان از نواحی مختلف استفاده کرد : شکم و زیر شکم ، داخل و خارج ران ، زیر باسن و ...

رابطه مستقیم مو و شخصیت اجتماعی

29 Jan 2018

امروزه با توجه به مدل مو های مختلف برداشت مردم از شخصیت آنها با توجه به شکل ظاهری بیشتر شده است. شما میتوانید با لیزر مو در این امر بسیار پیشرفت کنید خوب از خودتون بپرسین که این دو چه ربطی به هم دارند؟ باید خدمتتون عرض کنم که با بالا رفتن نرخ بیکاری و افزایش درخواست ها مبنی بر استخدام در شرکت ها و سازمان های مختلف علاوه بر تخصص ( که امروزه کمتر مورد توجه قرار میگیرد ) فرد مورد نظر میبایست دارای ظاهری زیبا و آراسته باشد که مدل مو میتواند در این امر بسیار کمک کند.

 کاشت موی طبیعی

 

مورد دیگری که میتوانیم به آن اشاره کنیم این است که مو میتواند رابطه مستقیمی با اعتماد به نقس فرد داشته باشد. آمارها نشان میدهند که فردی که از لحاظ میزان موی سر از حد متوسط به پایین هست از نظر اعتماد به نفس اکثرآ رنج میبرند. مو را نمیتوان با لباس پوشاند و از جمله مهم ترین اجزای زیبایی فرد به حساب می آید . پس باید هنگام مدل دادن به آن دقت فراوانی انجام دهید. تا حد زیادی میتوان با نگاه کردن به مدل موی شخص مورد نظر از لحاظ اعتقادات مذهبی وی را مورد بررسی قرارداد. دیدگاه اشخاص مختلف میتواند با آنچه که از ظاهر آنها مشخص است متفاوت به نظر رسد ولی تا حدودی میتوانیم به بررسی مذهب فرد از مدل مو برداشتی را بدست آوریم.